Komentari 7

Lakersi 'asfaltirali' Warriorse, Knicksi i dalje u vrtlogu poraza

1

Dragan Bender je za Golden State u 23 minute na terenu upisao četiri koša (šut iz igre 2/6, trice 0/4) uz četiri skoka, jednu asistenciju i dvije ukradene lopte. Mario Hezonja nije igrao za Portland

Los Angeles Lakers su sinoć s visokih 116-86 u gostima svladali Golden State Warriorse, a hrvatski košarkaš Dragan Bender je zaigrao u prvoj postavi poražene momčadi i u 23 minute na terenu upisao četiri koša (šut iz igre 2/6, trice 0/4) uz četiri skoka, jednu asistenciju i dvije ukradene lopte.

01:21

Najbolji strijelac Lakersa bio je Anthony Davis sa 23 koša, dok je Kyle Kuzma ubacio 18. LeBron James nije igrao. Rookie Eric Paschall je predvodio Golden State s 23 koša.

Indiana Pacers su kod kuće sa 106-100 nadigrali Portland Trail Blazerse, a Domantas Sabonis je sa 20 koševa i 11 skokova stigao do 45. double-doublea ove sezone.  Portland je sa 28 koševa predvodio CJ Collum, a Mario Hezonja nije ulazio u igru.

Philadelphia 76ers su sa 115-106 kod kuće bili bolji od New York Knicksa, a do pobjede ih je predvodio Tobias Harris koji je utakmicu završio sa 34 poena, sedam skokova i isto toliko asistencija.

Al Horford je dodao 15 koševa i devet asistencija, a Shake Milton 19 za Sixerse koji imaju omjer pobjeda i poraza na domaćem terenu 28-2, najbolji u NBA. Kod Knicksa, kojima je ovo šesti uzastopni poraz, najbolji je bio Julius Randle sa 30 koševa i deset skokova.

Oklahoma City Thunder su također kod kuće sa 112-108 pobijedili Sacramento Kingse. U trećoj četvrtini Kingsi su imali 19 koševa prednosti, ali su Oklahoma City to uspjeli nadoknaditi i upisati petu pobjedu zaredom i 14. u zadnjih 17 utakmica. Danilo Gallinari je zabio 24 koša, a Shai Gilgeous-Alexander 20 za Oklahomu.