Komentari 73

Leicesteru četvrta pobjeda u nizu; Lovren igrač utakmice

4

Liverpool je u 34. kolu Premiershipa remizirao kod West Bromwicha. Dejan Lovren igrao je svih 90 minuta. Kramarić je u pobjedi Leicestera igrao od 65. minute

Leicester City posljednjih tjedana hvata bodove spasa. U 34. kolu Premiershipa gostovali su kod Burnleya i četvrti put u nizu Kramarićeva je momčad pobijedila. Ovoga puta bilo je 1-0, a jedini gol zabio je Vardy uz veliku pomoć domaćeg braniča Duffa.

Andrej Kramarić igrao je od 65. minute, a njegove su 'lisice' zahvaljujući sjajnom nizu od četiri pobjede pobjegle iz zone ispadanja. Sada su 17. s bodom prednosti pred Sunderlandom.

Lovrenu remi i epitet igrača utakmice

Drugi hrvatski nogometaš ne može se pohvaliti tako uspješnim razdobljem svoga kluba u posljednje vrijeme. Dejan Lovren igrao je svih 90 minuta u remiju s West Bromwichem bez golova, a goal.com proglasio ga je igračem utakmice. 'Redsi' u posljednje četiri utakmice u Premiershipu imaju samo jednu pobjedu i sada drže peto mjesto na tablici, posljednje koje vodi u Europu.

U ostalim utakmicama QPR je bez Nike Kranjčara odigrao 0-0 s West Hamom, a Hull u gostima pobijedio Crystal Palace 2-0. Manchester City pobijedio je Aston Villu u posljednjoj utakmici dana 3-2. Golove za domaćina zabili su Agüero, Kolarov i Fernandinho, a za goste Cleverley i Sanchez.