Komentari 20

Livakovića ubola osa! Mamić: Pa mi smo visjeli kao luster...

Sadržajna utakmica za publiku, ali za trenera glavobolja. Kada suparnici izgube, a imaju 20-ak udaraca, puno šansi i ne zaslužuju tako uvjerljiv poraz, rekao je Zoran Mamić...

Dinamo je došao do treće pobjede zaredom na početku nove sezone, ali nije bilo ni približno lako iako rezultat govori drugačije. Poveli su 'modri' autogolom Ivušića, a onda je uslijedila prava drama za njih u drugom poluvremenu.

Osijek je ušao razigran, rastrčan i spreman na preokret. Izjednačili su golom Grezde, a onda je uslijedilo torpediranje Livakovića. Redom su promašivali Erceg, Talys, Jugović, Kleinheisler, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. Nešto je skinuo golman Dinama, a nešto su Osječani promašili. Imali su na kraju čak 17 udaraca, a od toga devet u okvir. Pravo je čudo kako su zabili samo jedan gol.

Zagreb: GNK Dinamo i NK Osijek susreli se u 3. kolu Prve HNL

Kako to inače bude, stigla ih je kazna. Majstorović je zabio autogol, a onda su Andrić i Tolić iz penala prekinuli tu muku koju su prolazili i potvrdili pobjedu od 4-1.

- Sadržajna utakmica za publiku, ali za trenera glavobolja. Kada suparnici izgube, a imaju 20-ak udaraca, puno šansi i ne zaslužuju tako uvjerljiv poraz, to je problem za nas. Ali ne treba pobjedi gledati u zube. Vidjelo se da nam nedostaje svježine, došla je dosta doza umora. Osijek je dobar, radio nam je velike probleme, 15 minuta u drugom poluvremenu smo visjeli kao lusteri. Nakon pauze slijedi Hajduk. Imamo pozive za 16 reprezentativaca, dvojica su otkazala, ali ostajemo s malo igrača i neće se biti lako pripremati - rekao je trener Dinama Zoran Mamić

Dok su 'modri' slavili četvrti gol, Livaković je na suprotnoj strani vodio neke druge bitke. Kako ga Osječani nisu mogli ugroziti, to je uspjela osa koja ga je ubola u vrat. A blago se Osječanima što je to bilo krajem utakmice, kako bi tek branio nakon toga.

Osim toga što je izludio goste, uspio im je još i obraniti penal. Majstorovića je pročitao kao 'Vlak u snijegu', a to mu je čak treći obranjeni penal u četiri dana. Isto je napravio Cluju u srijedu, ali samo uz duplu dozu.