Liverpool je utrpao šesticu, Burnley šokirao Tottenham

U odgođenom susretu 19. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je deklasirao Leeds United sa 6-0 približivši se vodećem Manchester Cityju na svega tri boda zaostatka.

Liverpool nije propustio priliku doći nadomak vodećeg Manchester Cityja, srušivši Leeds sa 6-0. "Redsi" su zabili po tri gola u svakom poluvremenu za uvjerljivo slavlje.

Liverpool v Leeds United - Premier League - Anfield

Po dva gola zabili su Mohamed Salah (15-11m, 35-11m) i Sadio Mane (80, 90), a po jednog Joel Matip (30) i Virgil van Dijk (90+3).

Liverpool, koji sada ima isti broj utakmica kao Manchester City, zaostaje samo tri boda uz 12 preostalih utakmica, uključujući izravan susret na Etihadu na početku travnja.

Premier League - Liverpool v Leeds United

Nakon što je u proteklog vikenda srušio Manchester City sa 3-2, Tottenham je u odgođenom susretu 13. kola kiksao kod Burnleyja izgubivši sa 0-1.

Premier League - Burnley v Tottenham Hotspur

Pogodak odluke zabio je Ben Mee u 71. minuti. Najbliže golu Spursi su bili u 47. minuti, no Harry Kane je pogodio gredu.

U trećem susretu večeri Crystal Palace je na gostovanju pobijedio Watford sa 4-1.

Na ljestvici vodi Manchester City sa 63 boda, Liverpool ima 60, a treći je Chelsea sa 50 bodova.