Komentari 7

Ljepotica kola! Atalanta i Lazio odigrali susret sa šest golova

1

Obilje golova i sjajnih poteza, trke i tempa... Atalanta i Lazio su u Bergamu odigrali sjajan susret, koji je na kraju, sasvim opravdano i realno, završio bez pobjednika 3-3

Kakvu ludu utakmicu smo gledali! Atalanta i Lazio su u derbiju 17. kola Serie A odigrali nevjerojatan susret pun preokreta. Na koncu je završilo 3-3, ali moglo je biti barem još toliko golova.

Najavu sjajnog susreta vidjeli smo već u 19. minuti kada je stoper Mattia Caldara, inače igrač Juventusa na posudbi u Atalanti, pogodio za 1-0, a već nakon tri minute bilo je 2-0. Strijelac je bio bivši igrač Fiorentine Josip Iličić. Atalanta je bila bolja prvih 25 minuta, ali već u 27. Sergej Milinković-Savić smanjuje rezultat na 2-1. Sjajno je srpski veznjak naciljao i pogodio.

Isti igrač zabio je i u 35. minuti kada je na sličan način naciljao istu stranu i zabio za izjednačenje. Na kraju prvog poluvremena rezultat je realno bio - izjednačen.

Tek što je prvo poluvrijeme počelo Atalanta je stigla do nove prednosti. Senad Lulić je skrivio penal, a sudac Massimiliano Irrati nije dvojio ni sekunde. Siguran s bijele točke u 50. minuti bio je Iličić.

Caldara je još jednom stigao do gola, ali on je poništen. Pomoćni sudac je u 70. minuti označio zaleđe i gol nije priznat.

Zato je u 79. stvari na početak vratio bivši igrač Liverpoola Luis Alberto nakon sjajne akcije i asistencije Caiceda.