Komentari 24

Lokosi srušili Rudeš i zasjeli na prvo mjesto ispred Dinama...

1

Domaćin je bio bolji u prvom dijelu, uputio je pet udaraca prema vratima Rudeša , a posjed lopte je bio 60 naprema 40 u njegovu korist. Sve to nije bilo dovoljno za pogodak, pa se na predah otišlo početnim rezultatom...

U trećem kolu HNL-a Lokomotiva je ugostila Rudeš na Maksimiru umjesto u Kranjčevićevoj zbog izmjene travnjaka koja je trenutno u tijeku. U utakmici bez previše šansi, "lokosi" su pobijedili 1:0 pogotkom Muse u 73. minuti.

Domaćin je bio bolji u prvom dijelu, uputio je pet udaraca prema vratima Rudeša, a posjed lopte je bio 60 naprema 40 u njegovu korist. Sve to nije bilo dovoljno za pogodak, pa se na predah otišlo početnim rezultatom.

U drugom poluvremenu, lokosi  su nastavili kontrolirati susret, a do pogotka su došli u 73. minuti kada je zabio Mario Musa .

Lokomotiva je, novom pobjedom, zasjela na vrh tablice, na kojem će ostati do nedjeljnih utakmica Rijeke i Osijeka koji je mogu preskočiti.