Komentari 69

Lovren spremio Aubameyanga u džep: Bio je Liverpoolov heroj

5

Liverpool se s gostovanja u Dortmundu vraća s remijem (1-1) i na svom će legendarnom Anfieldu loviti polufinale Europske lige. A jedan od najboljih sinoć je bio Dejan Lovren

Da budem iskren znali smo koliko nas teška utakmica čeka. Oni su čuvali loptu jako dobro, ali imali smo i mi prilike, Divock ih je u prvom poluvremenu mogao uništiti. Ali ovo je dobar rezultat, na Anfieldu možemo još bolje. Definitivno sam zadovoljan, rekao je Dejan Lovren nakon sinoćnjeg remija Liverpoola i Borussije na Signal Iduna Parku.

Liverpool je odigrao odličnu utakmicu na jednom od najtežih gostovanja u Europi, a jedan od najboljih u momčadi Jürgena Kloppa bio je upravo hrvatski stoper. Toliko dobar da su se na društvenim mrežama odmah nakon utakmice pojavile brojne pohvale na sada već uobičajene šaljive varijacije na temu.

'Kada je Lovren došao kući iz džepova je izvadio mobitel, novčanik, ključeve, Aubameyanga...', samo je jedna u nizu šala kojima se želi dočarati koliko je Lovren sinoć bio dobar.

- Svi su odlično odradili posao. Bili smo vrlo disciplinirani u fazi obrane. A navijači su bili toliko glasni da se međusobno nismo čuli na terenu - otrkio je Lovren, kojeg je i Goal uvrstio u momčad kola Europske lige, kako je na terenu izgledala sjajna navijačka predstava Westfalen stadiona.