Komentari 6

Lucas upozorava Rafu: Daj mi više minuta ili odlazim!

1

Brazilski veznjak u dresu Liverpoola za prvu postavu bori se sa zvijezdama poput Gerrarda, Javiera Mascherana, Xabi Alonsa, Benayouna...

Brazilski veznjak u dresu Liverpoola rekao je treneru Rafaelu Benitezu da bi mogao napustiti Liverpool ne dobije li više minuta u prvoj postavi do kraja sezone.
- Želim uvijek biti u postavi s ciljem da osiguram nastupe za nacionalnu momčad. Čim završi sezona, odlučit ću što dalje. Svjetsko prvenstvo je 2010., a ne budem li igrao iduće sezone, sigurno me Dunga neće zvati u reprezentaciju - kaže Lucas kojeg brazilski izbornik nije pozvao za sljedeću kvalifikacijsku utakmicu s Ekvadorom. Borba za ulazak u prvu postavu "redsa" nije mu laka jer su mu konkurenti Javier Mascherano, Xabi Alonso, Dirk Kuyt i nedodirljivi kapetan Steven Gerrard.