Komentari 12

Ludnica na Anfieldu: Dva crvena kartona i autogol

4

Chamakh je pucao glavom, a lopta se odbila od stative prema Reini koji ju je pokušao uhvatiti i s njom je praktički ušetao u gol pa je završilo 1-1

Joe Cole protiv Arsenala je imao debi u dresu Liverpoola, za zaborav. Na samom kraju poluvremena uklizao je Koscielnyom, također debitantu, koji je izbio loptu i zaradio izravni crveni karton. No, 'redsi' su samom početku drugog poluvremena zabili preko N'Goga. Iskosa s desne strane zakucao je loptu u bliži gornji kut. Domaći su se uspješno branili sve do 90. minute, a onda je Eduardova zamjena Chamakh, pucao glavom, a lopta se odbila od stative prema Reini koji ju je pokušao uhvatiti i s njom je praktički ušetao gol. Krcati Anfield par trenutak prije je klicao sjajnom španjolskom golmanu, a ispao je jedini krivac za samo bod Liverpoola. U nadoknadi je drugi žuti karton dobio i Koscielny. Osim njega i Colea, danas su debitirali i spomenuti Chamakh te trener 'redsa' Roy Hodgson koji će žaliti za prvom pobjedom.