Komentari 19

Luka Modrić bodrio Zadrane do pobjede: Igraj Zadre, volimo te

2

Zadar je stigao do pobjede okrenuvši rezultat u posljednjoj četvrtini koju je dobio sa 15 koševa razlike (40-25). Zadar je na ulazu u posljednju dionicu gubio s 9 koševa razlike, no u posljednjih 10 minuta izborio je pobjedu

U susretu 14. kola regionalne košarkaške ABA lige Zadar je pobijedio Mega Bemax sa 106-100 upisavši četvrtu pobjedu.

Zadar je stigao do pobjede okrenuvši rezultat u posljednjoj četvrtini koju je dobio sa 15 koševa razlike (40-25). Zadar je na ulazu u posljednju dionicu gubio s devet koševa razlike, no sjajnom igrom u posljednjih 10 minuta izborio je pobjedu.

Utakmicu je pratio i kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić koji je na svom Instagram profilu poslao poruku:

- Igraj Zadre,volimo te mi! Kakva utakmica! - uz prigodnu fotografiju kako u mirnoj atmosferi gleda ovu napetu utakmicu.

Zvezda nije došla u Podgoricu: Suci bacili loptu i svirali kraj...

Zadar su do slavlja predvodili Domagoj Vuković sa 28 koševa i 13 skokova, Bryon Allen sa 22 koša, te Ive Ivanov i Dominik Mavra sa po 15 koševa. Kod gostiju najefikasniji su bili Marko Simonović sa 23 koša i 12 skokova, te Kendrick Perry sa 19 koševa.

Cibona u drami izgubila! Bolja je bila Cedevita, Gibson dao 20

Na ljestvici vode Budućnost i Partizan sa po 25 bodova, dok je Cedevita Olimpija na trećem mjestu sa 24 boda.

Zadar je deseti sa 18 bodova koliko ima i Cibona na 11. poziciji, dok je na začelju Mega Bemax sa 17 bodova. (eg)