Manchester City jedva prošao četvrtoligaša: Gubili su do 81.

Niželigaš je poveo preko Maya u 59. minuti koji se najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru gostiju. Taj je rezultat stajao do 81. minute kada je Foden iskoristio dobar ubačaj Cancela za 1-1

Nogometaši engleskog četvrtoligaša Cheltenham Towna bili su nadomak senzacije u 4. kolu FA Kupa, oni su vodili sa 1-0 protiv velikog Manchester Cityja sve do 81. minute, no u završnici su gosti ipak pokazali razliku u klasi te na kraju prošli u osminu finala sa 3-1.

Niželigaš je poveo preko Maya u 59. minuti koji se najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru gostiju. Taj je rezultat stajao do 81. minute kada je Foden iskoristio dobar ubačaj Cancela za 1-1. Tri minute potom Gabriel Jesus je kompletirao preokret, dok je Ferran Torres u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postavio konačni rezultat.

Pogba je majstorijom vratio United na vrh Premiershipa

Ranije u subotu je Southampton na svom stadionu St. Mary's svladao branitelja naslova londonski Arsenal sa 1-0 (1-0). Pobjednika je odlučio pogodak iz 24. minute, kad je branič "topnika" Brazilac Gabriel nespretno skrenuo loptu u vlastitu mrežu nakon ubačaja Kylea Walker-Petersa.

FA Cup - Fourth Round - Cheltenham Town v Manchester City

U preostalim susretima igranim u subotu prvoligaši nisu dopustili iznenađenje, Brighton and Hove Albion je svladao Blackpool sa 2-1, Sheffield United je bio bolji od Plymouth Argylea sa 2-1, dok je West Ham United nadigrao Doncaster Rovers sa 4-0. Usto je Barnsley svladao Norwich City sa 1-0, Bristol City je kao gost bio bolji od Millwalla sa 3-0, dok je Swansea City bio uvjerljiv protiv Nottingham Foresta sa 5-1.

City ponovo zasjeo na vrh: Na Etihadu je pala Aston Villa