Komentari 232

Ne ide bez Mbappéa: Man. City prvi put u povijesti u finalu LP!

'Građani' su nakon slavlja na Parku Prinčeva 2-1, bili bolji i u uzvratu na Etihadu te prošli s uvjerljivih 4-1. Manchester City imat će priliku postati 23. klub koji je osvojio Ligu prvaka

PSG nije uspio šokirati Manchester City i pokisle glave odlazi s Etihada. 'Građani' su slavili golovima Riyada Mahreza u 11. i 63. minuti.

Parižani su u utakmicu ušli bez Mbappéa, kojeg je zamijenio nevidljivi Icardi i stvorili nekoliko poluprilika, ali ponovno nisu bili opasni kad je trebalo.

Crveni alarm u Parizu: Mbappé će propustiti Manchester City?

Ederson je u 11. minuti dao jednu loptu u stilu Toma Bradyja za Zinchenka koji je uposlio De Bruynea čiji odbijanac dolazi u noge Mahreza koji pogađa kroz noge Navasa.

Champions League - Semi Final Second Leg - Manchester City v Paris St Germain

Francuska momčad je nekoliko minuta kasnije zaprijetila preko Marquinhosa koji je glavom zatresao prečku.

Priča je bila gotova u 63. minuti kada je Foden nakon prekrasne akcije Cityja poslužio Mahreza na drugoj strani za njegov drugi, a ukupno treći gol protiv Parižana u dvije utakmice.

Tenzije su rasle, Kuipers je dijelio kartone na sve strane, a na Di Maria je nasjeo na jednu provokaciju Fernandinha zbog čega je dobio crveni karton.

Tko će u finale? Evo gdje gledati uzvratni susret Man. City - PSG

Drugog finalista saznat ćemo sutra nakon utakmice na Stamford Bridgeu, a blagu prednost ima Chelsea zbog gola u gostima u Madridu (1-1)

Uzvratna utakmica polufinala Lige prvaka: Manchester City-PSG 21.00 , Etihad, Manchester
Manchester City
Mahrez 11' 63'
2 : 0
PSG
90+'

Kraaaaaaaj. City je pobijedio PSG golovima Mahreza u 11. i 63. minuti i plasirao se u prvo finale Lige prvaka.

87

Ušao je legendarni Sergio Kun Aguero! Guardiola mu je dao posljednjih nekoliko minuta. Argentincu je ovo posljednja sezona u klubu u kojem je stekao status legende postavši najbolji strijelac u povijesti kluba - zabio je 258 golova.

78'

Evo još jednog pokušaja Cityja. Foden je pogodio stativu. Sijeva sa svih strana pred golom PSG-a.

75'

Uhh, dobra prilika za Mahreza da dođe do hat tricka, ali nije uspio. Alžirac se ubacio s desne strane i uvukao između linija Parižana, ali njegov udarac završio je u bloku.