Komentari 41

Mandžo: Tresao sam se nakon crvenog, bilo mi je jako teško

5

Vjerujem da je izgledalo ružno i znam da ispada loše, ali nisam imao namjeru ozlijediti protivnika, rekao je Mandžukić, koji je isključen brzo nakon zabijenog gola

Prvo je zabio gol i postao heroj nacije, a samo desetak minuta poslije dobio crveni karton i od junaka je zamalo postao tragičar. Nesmotren potez Marija Mandžukića “zaledio” je cijeli Maksimir.

- Uh, kako mi je bilo teško. Hodao sam po svlačionici, nisam znao gdje bih - kaže Mandžo, sretan što je na kraju sve dobro ispalo.

- Tresao sam se kao prut. Nije mi bilo ništa lakše ni nakon što smo zabili drugi gol - dodao je Super Mario.

U prvom trenutku učinilo se da je sudac bio prestrog, ali u drugom...

- Vjerujem da je izgledalo ružno i znam da ispada loše, ali nisam imao namjeru ozlijediti protivnika - pojasnio je Mandžukić.

I njemu je, kao i svima na stadionu, pao kamen sa srca kad je sudac konačno odsvirao kraj. Nakon osam godina opet smo na SP-u.

- Sve je bilo odlično. Super utakmica, mi smo bili pravi, tribine sjajne... Ma sve se poklopilo. Nije nam bilo lako, boljele su nas kritike jer uvijek smo davali sve od sebe. Svaki od nas - kazao je Mario.

Neki islandski mediji nakon prve utakmice su zagrijali atmosferu izmišljenom pričom da je osam naših igrača, među kojima i Mandžo, popilo 70 piva nakon prve utakmice.