Komentari 167

Mandžukić riješio dvojbe oko pobjednika protiv Córdobe...

6

Atlético je sredinom drugog poluvremena riješio pitanje pobjednika protiv Córdobe u desetom kolu Primere, a treći gol Madriđana postigao je Mario Mandžukić - glavom

Mario Mandžukić opet je pogodio u dresu Atlética kojemu je u desetom kolu Primere u goste stigao novak Córdoba i pružio vrlo dobar otpor, ali ipak nije mogao izbjeći poraz 4-2.

Igrala se 62. minuta kada je Koke ubacio iz slobodnjaka, a na drugoj stativi Mandžo spremno dočekao loptu i glavom pogodio nebranjenu mrežu za 3-1. Četvrti mu je to gol u Primeri ove sezone.

Antoine Griezmann vukao je konce igre "rojiblancosa" te im donio vodstvo malo prije odlaska na odmor iz još jedne gužve poslije kornera.

I gosti su pokazali da mogu poentirati iz prekida kada je u 53. minuti Nabil Ghilas glavom pogodio parabolu koja je od stative odsjela iza leđa Moye , no samo pet minuta poslije Griezmann je vratio radost Vicente Calderónu golom glavom, ovaj put iz igre, na asistenciju Juanfrana , prije nego što je Mandžo riješio pitanje pobjednika .

Deset minuta prije kraja četvrti gol Atlética zabio je Raúl García glavom nakon još jedne asistencije Kokea, a Ghilas je tri minute prije kraja nakon pogreške Juanfrana smanjio na konačnih 4-2.

Ovom je pobjedom Atlético barem privremeno izbio na drugo mjesto ljestvice s 23 boda, jednim manje od Reala koji je uvjerljivo prošao kroz Granadu (4-0). No i jedne i druge može ih prestići Barcelona koja od 20 sati dočekuje Celtu iz Viga.