Komentari 89

Mandžo zabio, Atletico Madrid poražen kod Real Sociedada

1

'Rojiblancosi' su poveli u 10. minuti kada je Mandžo odlično reagirao na drugoj stativi nakon ubačaja Raula Garcije i lijevom nogom pospremio loptu u mrežu...

U posljednjoj utakmici 11. kola Primere aktualni prvak Atletico Madrid poražen je na Municipal de Anoeti od Real Sociedad 2-1

Pred 23.000 gledatelja momčad Diega Simeonea povela je u 10. minuti kada je Mario Mandžukić odlično reagirao na drugoj stativi nakon ubačaja Raula Garcije s desne strane i lijevom nogom pospremio loptu u mrežu za svoj peti gol u prvenstvu i ukupno sedmi za 'rojiblancose'. Mandžo je za Atletico zabio već treću utakmicu zaredom u Primeri.

Za domaćine je izjednačio Carlos Vela pet minuta kasnije sjajnim udarcem s nekih 20 metara iskosa s lijeve strane, a pobjedu je domaćinima donio Agirretxe u 82. minuti susreta.

Utakmica je obilovala grubim prekršajima u kojima su prednjačili gostujući nogometaši koji su ukupno dobili osam žutih, za razliku od domaćina koje je sudac Alfonso Álvarez upisao samo dva puta. Samo Mandžo, dva stopera i golman nisu dobili žute kod Atletica, a posebno je 'briljirao' 28-godišnji Brazilac Guilherme Siqueira koji je u dvije minute dobio dva žuta kartona i tako od 50. minute ostavio svoje suigrače na teškoj muci.

Atletico je sada četvrti s četiri boda manje od vodećeg Real Madrida, dva boda manje od drugoplasirane Barcelone te jedan bod manje od treće Valencije.