Komentari 3

Marcello Lippi: Povratak u utakmicu je bio baš sjajan

1

Paragvaj nam je zabio gol iz prve njihove akcije prema našem golu. Niti nakon toga nisu napravili ništa u napadu, to je činjenica, rekao je Lippi

Marcello Lippi, izbornik Italije, zadovoljno je komentirao prvu utakmicu svojih igrača na Svjetskom prvenstvu u Južnoafričkoj Reublici, gdje njegova momčad brani naslov prvaka svijeta. Odigrala je Italija 1-1 protiv Paragvaja, u utakmici gdje su morali loviti zaostatak iz prvog dijela.
- Naš povratak u utakmicu je bio sjajan. Iznimno sam zadovoljan na način kako smo reairali u nastavku - rekao je Lippi i nastavio:
- Paragvaj nam je zabio gol iz prve njihove akcije prema našim vratima. Niti nakon toga nisu napravili ništa u napadu, to je činjenica. Mi smo napadali, fino smo igrali na sredini travnjaka i moram biti zadovoljan. Ono što treba popravljati su same rekacije u napadu, trebamo biti bolji u gol-šansama.
Na poluvremenu je Lippi zamijenio prvog golmana svoje momčadi Gigija Buffona, te je objasnio i zašto: