Komentari 61

Marino Marić upao u momčad, na tribine se seli Denis Buntić

2

Nakon što je odigrao dvije utakmice na Europskom prvenstvu, Buntić (35) opet će biti samo navijač. U sastav ulazi i treći pivot, Voriju i Musi pomoći će Marino Marić, kojeg čekamo od početka...

Lino Červar uoči utakmice drugog kruga s Bjelorusijem iskoristio je svoju 3. zamjenu. Umjesto Denisa Buntića, koji je iznenađujuće upao u sastav nakon ozljede Domagoja Duvnjaka, Lino je u momčad uvrstio Marina Marića.

Buntić je nastupio na dvije utakmice na ovom Euru, a više od  igre i poteza pamtimo njegov novi 'Pablo Escobar' izgled . Odigrao je ukupno 37 minuta na turniru i zabio je dva gola iz tri pokušaja.

S Marićem je Lino dobio novu opciju na crti, gdje dosad Igor Vori i Željko Musa nisu briljirali. Vori je u 114 minuta zabio samo tri gola, dok je Musa zabio jednog manje za 96 minuta. No tu krivicu ima i vanjska linija koja ih nije 'hranila' loptama.

Lino u ovom krugu ima pravo iskoristiti još jednu zamjenu, a onda ima pravo na još dvije zamjene ukoliko se plasiramo u polufinale.