Marko Golubić za Hrvatsku osvojio novo mjesto za nastup na Olimpijskim igrama u Parizu
Oduvijek navijam za Dinamo, tu nema priče. Odmalena kad god mogu idem i na utakmice i san mi je jednog dana izaći na maksimirski stadion, pa da me tamo pozdravi i zaplješće mi zagrebačka publika, govorio je