Komentari 29

Martial je Unitedu donio finale FA Cupa golom u 93. minuti

6

Kada se sve činilo da će utakmica u regularnom dijelu završiti 1-1, ukazao se Martial koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade Louisu van Gaalu donio pobjedu i finale FA cupa

Mogao je Everton spasiti sezonu igranjem u finalu FA Cupa. No momčad Roberta Martineza izgubila je protiv Manchester Uniteda 2-1 golom Anthonyja Martiala u posljednjim trenucima utakmice.

'Karamele' tako sedmu utakmicu u nizu ne znaju za pobjedu i sve je izgledniji odlazak Roberta Martineza na kraju sezone. 'Crveni vragovi' poveli su preko Fellainija u 34. minuti, a Romelu Lukaku imao je priliku izjednačiti u 57. iz penala. No sjajno je reagirao David de Gea i obranio penal Belgijcu.

Everton je uspio izjednačiti u 75. minuti kada je Chris Smalling zabio autogol. Zanimljivo, Smalling je zadnji put autogol zabio 2010. godine igrajući za Fulham, a protivnik je tada bio - Everton. Kada se sve činilo da će utakmica u regularnom dijelu završiti 1-1, ukazao se Martial koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade Louisu van Gaalu donio pobjedu i finale FA cupa prvi put od 2007. godine.

United će drugog finalista znati sutra kada igraju Crystal Palace i Watford.