dobar je matheus. gledao sam utakmicu protiv seville u kval. za lp i on je bio izvrstan mislim da je čak i gol zabio ak ne i više
Do
DomagojKušec
19.11.2010.
Uređivanje komentaraOdustani
da zato i svaku izgubi Hajduk .......Dinamo ima 12 Hrvata i 12stranca......... pa tako svaki normalan klub u europi
po
poemsoul
20.11.2010.
Uređivanje komentaraOdustani
Kakav balkanizam... Strasno... Hajdukovci kukaju i zapravo su ljubomorni jer Hajduk nema para da bi si priustio par kvalitetnih stranaca, pa pljuju po dinamu i
njegovim strancima. Al bitno da svi navijaju za Barcelone, Arsenale, Madride i sl, koji nisu ni racku bez stranaca...
I jos nesto, vezano uz temu: "Dino Kresinger"... iliti cak Kramaric koji je dinamovo dijete.
Prikaži još ↓
ma
marcelinho
20.11.2010.
Uređivanje komentaraOdustani
vec sam pisao o tome zasto hajduk drzi do svojih igraca ne zato sto oni to zele vec zato sto ih nemaju kome prodat,pa ako nikad nema mjesta za mlade dinamove ig
race kako je onda dinamo prodao corluku,lovrena,pokrivaca,vukojevica,calu,schindelfeld,modrica,mandžu to su sve mladi igraci. hajduk je prodao cak trojicu igraca u zadnje 4 godine i jos ni sad nemju ponude za svog igraca vec za stranca(ibricica),a to sto dinamo mora kupit igraca vani je stvar hrv trzista koje je premalo i nema dovljno kvalitenih igraca s kojim bi se moglo igrat u europi,sta ce neko rec da je jurica buljat kvalitetan obrambeni igrac a one je jedini stoper iz hnl-a koji igra za repku a tonel ili cufre su za dvije klase bolji od njega
Prikaži još ↓
bb
brižno blago
20.11.2010.
Uređivanje komentaraOdustani
svi bodre medvešćak koji ima 90% stranaca...ne kužim zašto je onda problem u dinamu?? ionako prodaju sve domaće igrače koji nešto vrijede sa 19god a nemaju uvij
ek adekvatnu zamjenu za njih...sport je ipak danas biznis...nacionalnost je tu najmanje bitna
Prikaži još ↓
al
alkoholiCAR1
20.11.2010.
Uređivanje komentaraOdustani
Samo cu rec da ni najbolji klubovi svijeta bez stranaca nemogu nista!! Nemozes ti cekat da ti proradi igrac na klupi i da pocne zabijat ko blesav.....zato se i
kupuju strani igraci...kog bi to dinamo doveo iz hnl-a da im napravi prevagi u europa ligi ? Dajte molim vas...Vrijeme je novac!!
Prikaži još ↓
mi
mihi333
19.11.2010.
Uređivanje komentaraOdustani
o njemu sam znam malo iz menagera,al čim je u bragi u prvom sastavu nemre bit neki panj...i usto pokriva poziciju koja je dinamu tanka pošto je pedro izgubljen
u vremene i prostoru,a ibanez i etto po meni nikak nisu kvalitetni ofenzivni vezni..i još pogledajte si kolko braga koja igra ligu prvaka i izbacuje sevillu ima portugalaca u momčadi-samo 5/26...
Prikaži još ↓
sl
slaven1950
20.11.2010.
Uređivanje komentaraOdustani
Koga briga za Dinamo,Hajduk,nogometase,transparente na utakmicama i sve ostalo kad nam se drzava raspada,jos malo cemo svi kopati po kontenjerima vi se raspravl
jate ko gdje igra...bolje da se spremate za 10.12 nego sto tu sjedite i pisete gluposti
Prikaži još ↓
gladijator
20.11.2010.
Uređivanje komentaraOdustani
ništa od toga
!
ma
marcelinho
20.11.2010.
Uređivanje komentaraOdustani
ma nista od njega,bolje bi bilo mamicu da se potrudi dovest perisica koji je puno mlađi od njega, a i jeftiniji a mislim da nije niti nista losiji
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .