Obavijesti
Komentari 28
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Philly76
dobar je matheus. gledao sam utakmicu protiv seville u kval. za lp i on je bio izvrstan mislim da je čak i gol zabio ak ne i više
Do
da zato i svaku izgubi Hajduk .......Dinamo ima 12 Hrvata i 12stranca......... pa tako svaki normalan klub u europi
po
Kakav balkanizam... Strasno... Hajdukovci kukaju i zapravo su ljubomorni jer Hajduk nema para da bi si priustio par kvalitetnih stranaca, pa pljuju po dinamu i Prikaži još ↓
ma
vec sam pisao o tome zasto hajduk drzi do svojih igraca ne zato sto oni to zele vec zato sto ih nemaju kome prodat,pa ako nikad nema mjesta za mlade dinamove ig Prikaži još ↓
bb
svi bodre medvešćak koji ima 90% stranaca...ne kužim zašto je onda problem u dinamu?? ionako prodaju sve domaće igrače koji nešto vrijede sa 19god a nemaju uvij Prikaži još ↓
al
Samo cu rec da ni najbolji klubovi svijeta bez stranaca nemogu nista!! Nemozes ti cekat da ti proradi igrac na klupi i da pocne zabijat ko blesav.....zato se i Prikaži još ↓
mi
o njemu sam znam malo iz menagera,al čim je u bragi u prvom sastavu nemre bit neki panj...i usto pokriva poziciju koja je dinamu tanka pošto je pedro izgubljen Prikaži još ↓
sl
Koga briga za Dinamo,Hajduk,nogometase,transparente na utakmicama i sve ostalo kad nam se drzava raspada,jos malo cemo svi kopati po kontenjerima vi se raspravl Prikaži još ↓
gladijator
ništa od toga !
ma
ma nista od njega,bolje bi bilo mamicu da se potrudi dovest perisica koji je puno mlađi od njega, a i jeftiniji a mislim da nije niti nista losiji
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .