Komentari 13

Medveščak pao kod Linza te prepustio vrh ljestvice Ebela

Nakon četiri uzastopne pobjede hokejaši Medveščaka pretrpjeli su poraz kod Linza 2-1. Drugo posrtanje u 15 utakmica koštalo ih je prvog mjesta koje je uzela Vienna

Mini-niz Medveščaka na mini-turneji po Austriji je došao kraju u Linzu. 'Medvjedi' su na gostovanju kod aktualnog prvaka izgubili 2-1 u 25. kolu Ebela. Drugim porazom u posljednjih 15 utakmica Medveščak više nije vodeći na ljestvici te je prvo mjesto vratio Vienna Capitalsima.

Priča je bila gotova već nakon 13 minuta utakmice kad su domaćini vodili 2-0. Prvi gol u 6. minuti zabio je Wolf, a povosio je Lebler sedam minuta kasnije. Inače golgeterski dobro raspoloženi Medveščak do prvog, ujedno i počasnog gola došao je u je tek u 53. minuti. Strijelac je bio Brandon Buck, no koncentracije nije bilo da dođu do izjednačenja.

U sljedećem kolu 27. studenog dočekuje Graz.