Komentari 3

Medveščak u Jekaterinburgu prokockao 2-0, i dalje bez boda

1

Nakon dva kola u ovogodišnjem izdanju KHL-a 'medvjedi' nemaju niti jedan bod. Gol na gostovanju u Jekaterinburgu primili su samo 45 sekundi prije kraja utakmice

Medveščak je izgubio na gostovanju kod Avtomobilista 3-2. “Medvjedi” su treći gol primili u posljednjoj minuti utakmice.

Medveščak tako nakon prva dva kola nove KHL sezone nema niti bod. Da su izdržali tih 45 sekundi, onda bi ga dobili. A možda bi u produžetku slavili i osvojili drugi. Ovako će u ponedjeljak praznih ruku doći u Kazanj gdje će igrati protiv hokejaša Barsa.

“Medvjedi” su u Jekaterinburgu bili na dobru putu da osvoje sva tri boda. Anthony Stewart zabio je gol za 1-0 već u četvrtoj minuti. Prvu četvrtinu hokejaši Medveščaka su dominirali, imali su čak 14 udaraca naspram četiri Avtomobilista, i trebali su nakon prvih 20 minuta voditi s barem dva gola prednosti. Pogotovo jer su u posljednjoj minuti imali kontru tri na jedan.

Druga trećina također je izvrsno počela za hokejaše Medveščaka. Ovoga puta u četvrtoj je minuti zabio Pascal Pelletier. I Barry Brust je branio odlično, pa se činilo da Medveščak ide prema prvoj pobjedi. Međutim, u 33. minuti “medvjedima” su isključena dva igrača i u samo minutu i pol golovima Petružaleka i Lazareva domaćin je izjednačio.

U tim trenucima Medveščak se jedva spasio da ne primi i treći gol. Nažalost, primio ga je samo 45 sekundi prije kraja. Vjerojatno su već svi razmišljali o produžecima kad je opalio Jemelejev i zabio za 3-2.