Komentari 16

'Medvjedi' 'skinuli' Villach i došli do 3. pobjede sezone

7

Ključni su bili počeci trećina. Unutar četiri minute svake od trećina, 'medvjedi' su zabili gol. Na kraju sigurnih 4-2. Idući susret je u nedjelju kod KAC-a

Trener Ted Sator 'poludio' je nakon utakmice protiv Albe, a uoči Villacha i igračima objasnio kako će ih novčano kažnjavati zbog pogrešaka i glupih isključenja. Čini se kako su ga vrlo ozbiljno shvatili jer je u Ledenoj stradao Villach 4-2.
Ključni su bili počeci trećina. U roku od četiri minute svake od trećina, 'medvjedi' su zabili gol. Nakon sjajne asistencije Banhama prazan gol pogodio je Maclean. Do tad ih je 'na životu' održavao Kristan. Isti scenarij u drugoj trećini. Zabio je Sertich, a na polovici utakmice smanjio je Martin. Da se na novi odmor ode bez briga, pobrinuo se Kinasewich. Za 4-1 zabio je Hečimović, a konačni rezultat postavio je Damon.
Ledena je kao i uvijek bila puna, a navijanje naravno odlično. Medveščak je pobjedom privremeno skočio na treće mjesto. Iduću utakmicu igraju već u nedjelju protiv KAC-a, a sljedeću domaću u petak protiv Vienne Capitalsa.