Komentari 27

Milan svladao Parmu, Balotelli zabio četvrti gol za 'rossonere'

1

Mario Balotelli je i u trećoj utakmici za Milan odigrao ključnu ulogu te je, dakako, ponovno zabio gol, već četvrti. 'Rossoneri' su na San Siru svladali Parmu 2-1

Nogometaši Milana u prvoj su utakmici 25. kola Serije A na svome San Siru pobijedili Parmu s 2-1.

U 39. je minuti, poslije udarca Kevin-Princea Boatenga, loptu u vlastitu mrežu skrenuo gostujući veznjak Gabriel Paletta. Rezultat 1-0 za domaće zadržao se sve do 77. minute kada je još jednom na scenu stupio Mario Balotelli. Napadač koji je prije samo nekoliko dana došao među ''rossonere'' iz Manchester Cityja sjajno je izvedenim slobodnim udarcem povećao vodstvo. To mu je već četvrti pogodak u trećem nastupu za Milan.

Poraz gostiju je u trećoj minuti sudačke nadoknade ublažio Nicola Senseone.

Milan je ovom pobjedom privremeno skočio na treće mjesto. Parma je, pak, bez pobjede u Seriji A već šestu uzastopnu utakmicu.