Komentari 11

Milito je zabio dva gola za slavlje Intera u finalu LP-a

1

U finalu Lige prvaka u Madridu igraju talijanski Inter i njemački Bayern za kojeg će igrati Olić od početka. Tekstualni prijenos pratite na 24.sata.hr

Na prepunom Santiago Bernabeuu, Inter i Bayern bore se za trofej Lige prvaka. Početni sastavi:

Bayern: Butt - Badstuber, Van Buyten, Demichelis, Lahm - Hamit Altintop, Schweinsteiger, Van Bommel, Muller, Robben - Olić

Inter: Julio Cesar - Chivu, Lucio, Samuel, Maicon - Sneijder, Cambiasso, Zanetti - Pandev, Milito, Eto'o

10' Olić je imao prvu polupriliku. Robben je prešao dvojicu, Olić natrčao s igračem na leđima no nije dovoljno dobro usmjerio loptu iskosa
16' Nakon kornera je Van Buyten gađao, ali pogodio Maicona u ruku, Webb je mogao dosuditi penal!
18' Snejider je sa 35 metara namučio Butta koji je jedva odbio loptu
25' Prvi žuti karton na utakmici, 'požutio' je Demichelis, a ubrzo i Chivu
32' Muller je bio u dobroj poziciji, ali sa 25 metara pucao je visoko preko gola
35' Julio Cesar ispucao je loptu, glavom je Milito dodao Sneijderu, ovaj je odmah gurnuo loptu u prostor, a Milito je sjajno zabio pod prečku
41' Robben je slijeva ušao u sredinu, opalio, ali je ipak otišlo malo iznad gola
43' Čista prilika za samog Sneijdera koji je sa 10-ak metara pucao ravno u Butta, Milito je sjajno dodao
45' Van Bommel sa 20-ak metara malo pokraj Cesarova gola
Gotovo je prvo poluvrijeme, Inter ima minimalnu prednost
46' Kakva prilika za Mullera, ostao je sam u kaznenom prostoru, puca, ali Cesar nogama jedva brani
47' Zicer i za Pandeva! Milito je ispremiješao obranu Bavaraca, Makedonac puca, a Butt sjajno vršcima prstiju izbija loptu preko gola
54' Sneijder iz 'slobodnjaka' sa 20 metara malo preko gola
55' Altintop sa ruba kaznenog prostora puca pokraj gola
63' Prva zamjena, umjesto Altintopa ušao je Klose
63' Nova sjajna šansa za Bayern, nakon slobodnog udarca lopta se odbija do Mullera, Cambiasso je praktički sa gol - crte izbio loptu
64' Opet je Sneijder iz slobodnog udarca namučio Butta
65' Robbenov fantastičan udarac skroz slijeva, s ruba 16-erca, Cesar fantastično brani
68' Stanković ulazi umjesto Chivua
70' Sjajan gol majstora Milita! U polukontri je fantastično 'izvozao' Van Buytena i plasirao loptu u kut!
73' Umjesto Olića ušao je Gomez
79' Iz igre je izašao Pandev, a zamijenio ga je Muntari