Mladost nakon 11 poraza u nizu konačno svladala Jug

1

Jug je poraza koštala katastrofalna realizacija igrača više, nevjerojatnih nula od 13. Žapci su nakon 11 poraza u nizu napokon dobili Jug (7-6)

Mladost je nakon 11 uzastopnih poraza napokon pobijedila Jug! U finalnoj seriji prvenstva Hrvatske, 'Žapci' su sa 7-6 bili bolji od 'Gospara' i izjednačili su na 1-1 (prva utakmica u Gružu završila je pobjedom Juga 9-8). Ujedno je to i prva pobjeda Mladosti ove sezone nad dubrovačkom momčadi nakon pet poraza.
Bila je to tvrda utakmica koja se igrala gol za gol. U prvoj četvrtini momčadi su bile raspucane i nakon osam minuta igre bilo je 3-3. Na poluvremenu je bilo 4-4, a prije ulaska u posljednju četvrtinu 5-5, što dovoljno govori o izjednačenosti utakmice. Zadnji napad za produžetak Jug nije iskoristio i slavlje Mladosti moglo je početi. Jug je poraza koštala katastrofalna realizacija igrača više, nevjerojatnih nula od 13. Najbolji su u redovima Mladosti bili vratar Pavić sa 12 obrana i Muslim koji je zabio dva gola, koliko su za Jug postigli Sukno i Joković.
Sljedeća utakmica igra se u subotu u 18 sati. Prvak će biti momčad koja prva ostvari tri pobjede.