Modrić: Bilo je teško vratiti se nakon 7, 8 dana bez treninga

1

PSG i Real Madrid sinoć su u trećem kolu Lige prvaka remizirali bez golova. Na teren se nakon ozljede protiv Bugarske vratio Modrić, dok je Kovačić ostao na klupi

Luka Modrić vratio se sinoć utakmicama nakon 11 dana pauze. Hrvatski je veznjak mišić noge ozlijedio u utakmici s Bugarskom 10. listopada i od tada je propustio susrete s Maltom u dresu reprezentacije te s Realom protiv Levantea.

- Dobro je da sam se vratio, bio sam bez treninga sedam, osam dana i bilo je teško ponovno ući u igru. No ova utakmica pomoći će mi za iduće susrete i to je jako važno - rekao je Luka nakon utakmice s PSG-om.

U igru je ušao u 69. minuti zamijenivši Isca te je pokrenuo odličnu akciju za dobru priliku Ronalda. No Portugalac nije zabio, a dva europska bogataša prepuna zvijezda razočarala su navijače remijem bez golova (0-0).

- Puno je dobrih momčadi u Ligi prvaka, PSG je jedan od njih. No mi moramo ići utakmicu po utakmicu. Na početku je najvažnije proći skupinu kao prvoplasirani i tako imati lakši ždrijeb kasnije - kaže Modrić.

Rafa Benitez ima velikih problema s ozljedama ključnih igrača. U Parizu nije bilo Balea, Jamesa i Benzeme, a Modrić i Sergio Ramos tek su se oporavili.

- Ova utakmica je pokazala da i bez puno igrača imamo karakter i kvalitetu. To je važno, igrači koji su upali u prvih 11 odigrali su odličnu utakmicu protiv PSG-a - dodao je hrvatski reprezentativac.

Drugi hrvatski nogometaš u dresu Reala, Mateo Kovačić, ostao je na klupi svih 90 minuta zbog lakšeg istegnuća mišića koje je zaradio na treningu dan prije utakmice.