Komentari 4

Mora da je gledao UFC: Rooney 'uvalio' lakat pa dobio crveni

1

Prošle su dvije minute od prekršaja do crvenog kartona od kojeg se legenda Manchester Uniteda pokušala braniti pričom da nije bilo namjere, no snimka je sve jasno pokazala

To kako je Stipe Miočić nokautirao Daniela Cormiera, i dalje se prepričava u sportskom svijetu, a mora da je pod dojmom te borbe i silnih udaraca, koje su razmijenili američki Hrvat i Amerikanac, i Wayne Rooney.

Bivši engleski reprezentativac baš poput UFC boraca nokautirao je svog protivnika u utakmici DC Uniteda (gle čuda, DC su inicijali Daniela Cormiera) i New York Red Bullsa (1-2).

Igrala se 21. minuta kada je Rooney prilikom borbe za poziciju tijekom prekida uvalio lakat svom protivniku. Glavni sudac ništa nije doživio, čak ni to što je nokautirani igrač ostao ležati na travnjaku, no, srećom, i u MLS-u postoji VAR, pa je sudac dobio sugestiju da Rooney mora izvan igre.

Želi zaštitu

Prošle su dvije minute od prekršaja do crvenog kartona od kojeg se legenda Manchester Uniteda pokušala braniti pričom da nije bilo namjere, no snimka je sve jasno pokazala. Nije bio i jedini "pocrvenjeli" na utakmici jer u 45. na tuširanje je prije reda morao i gostujući Tarek.

Sasvim sigurno Englez će morati na privremeno hlađenje, što mu je očito i potrebno jer prije samo četiri dana u dvoboju s Vancouverom verbalno je napao četvrtog suca.

- Sve što tražim, jest malo zaštite - rekao je tada.

A možda mu se jednostavno žuri nazad kući. U siječnju će u Derby Countyju postati trener-igrač i polako ulaziti u trenerske vode. No živce će morati primiriti jer ondje ga čeka rad s djecom.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.