Motorom ubio ženu usred utrke na Tour de Franceu

Pripadnik počasne jedinice francuske policije je u Alsaceu neoprezno naletio na slučajnu prolaznicu koja je ubrzo podlegla ozljedama i preminula

Ovogodišnji je Tour de France odnio prvu žrtvu. Jedna je žena smrtno stradala tijekom subotnje etape od Colmara do Besançona, nakon što ju je udario motociklist koji je vozio u pratnji biciklističke karavane.
- Možemo potvrditi da je jedna osoba poginula, ali okolnosti nesreće još uvijek nisu potpuno jasne - izjavio je glasnogovornik žandarmerije Alain Fontaine.
- Žena je prelazila ulicu u Alsaceu kad je na nju motociklom naletio jedan od pripadnika Republičke straže. Motocikl je nakon toga otklizao i udario još jednu ili dvije osobe - dodao je Fontaine.
Republička straža je, inače, počasna jedinica francuske žandarmerije.

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.

VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem
UŽIVO Varaždin - Dinamo 0-0: Pršte prilike na sve strane, Theophile očistio s gol-linije!
MODRI U SUSJEDSTVU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a prije 10 dana "modri" su teškom mukom slavili na Maksimiru. Sada imaju novu priliku prenoćiti na prvome mjestu uoči derbija s Rijekom