Komentari 22

Mourinho počeo pucati, krenuli su prvi obračuni u Chelseaju...

1

U Chelseajevoj svlačionici sve je više nezadovoljstva. Prvi se pobunio De Bruyne i ekspresno je odletio u drugu momčad. Poraz od Steaue značio bi novi potres...

Nakon što je tjednima bio potpuno nevidljiv za Josea Mourinha, Juan Mata dobio je 45 minuta protiv Tottenhama i odmah “razoružao” Portugalca.

- E, ovako se najbolje pokazuje da si željan igre. A ne da blebeće bezveze, da kuka novinarima da je nesretan ili svojim menadžerima. Mata će sigurno igrati u utakmici protiv Steaue - rekao je Mourinho.

A isto tako sigurno je da Belgijac De Bruyne neće igrati. Mladi branič (23) požalio se na minutažu i zaradio ekspresni izgon iz prve momčadi.

Vjerojatno bi isto doživjeli Fernando Torres, Cesar Azpilicueta i David Luiz kad bi otvorili dušu. Britanski mediji otišli su toliko daleko da tvrde kako ih Mourinho ne može vidjeti prije svega zato što su veliki prijatelji s Rafom Benitezom. A poznato je kako Portugalac prezire španjolskoga kolegu.

Sezona praktički nije ni počela, a već je turbulentno u Mourinhovu okruženju. Pobjeda protiv Steaue donijela bi malo mira, eventualni poraz doveo bi ih blizu eliminacije iz Lige prvaka već nakon dva kola.

Bolja situacija nije ni u Milanu.

- Ne igramo dobro, ali vjerujem u pobjedu u Amsterdamu. Bila bi vrlo važna, vratila bi samopouzdanje - kaže trener Allegri, kojeg sve više kritiziraju.