Komentari 28

Mršić: Kako ću platiti kaznu? Ne znam kad sam plaću vidio

1

Ma nije to bilo toliko loše. Igrali smo dobro, nedostajo je samo gol, rekao je Josip Šimunić nakon što je Dinamo odigrao samo 0-0 s Osijekom. Sad ih čeka Porto

Rukavina je promašio zicer, Čopov udarac sjajno je obranio golman gostiju, Krstanović je pogodio prečku...

Bilo je to sve od Dinama sinoć protiv Osijeka u Maksimiru.

- Ma nije to bilo toliko loše. Igrali smo dobro, nedostajo je samo gol - rekao je nakon utakmice Josip Šimunić.

Osječani su u Maksimir došli bez pet, šest važnih igrača. Plaće nisu primili mjesecima, ali su zaslužili velik bod. Autor čuda, kao i prije 12 godina, kad su jedini put pobijedili u Maksimiru, bio je trener Stanko Mršić.

- Zašto si nervozan, zašto vičeš? - našalio se Ante Čačić s prijateljem Mršićem nakon što su izašli iz svlačionica. Trener Osječana zbog učestalih je prigovora isključen u sudačkoj nadoknadi.

- Vikao sam, ali je sudac svejedno mogao okrenuti glavu. Samo ne znam odakle ću platiti ovu kaznu za isključenje s obzirom na to da se ne sjećam kad sam primio zadnju plaću - rekao je Mršić.

Dinamo je i drugi put ove sezone remizirao na Maksimiru, ali “modri” su mirni, razloga za paniku nema.

- Čeka nas Porto i za tu utakmicu moramo biti potpuno spremni. Velika je to momčad, ali naravno da vjerujemo u dobar rezultat - rekao je Šimunić.