Komentari 31

Najbolji je njemački strijelac u LP-u vodio i navijanje s tribina

1

Thomas Müller zabio je jednom i dvaput asistirao, a nakon velike utakmice, vođe navijača dali su mu megafon kojim je njemački reprezentativac vodio skandiranje

Bayern je teniskim rezultatom 6-1 deklasirao Porto. Prvih 45 minuta u kojima je bavarska momčad imala 5-0 bila je pravi primjer upotrebe sile, a nakon utakmice igrači Bayerna dugo su slavili sa svojim navijačima. Thomas Müller zabio je jednom i dvaput asistirao, a nakon susreta vođe navijača dali su mu megafon kojim je njemački reprezentativac vodio skandiranje.

Müller je također u izjavi nakon svega otkrio kako im je u pripremi taktike uoči utakmice puno pomogao pričuvni golman Pepe Reina

'Reina je bio naš špijun'

- Reina je bio naš 'špijun', lani je s Napolijem igrao protiv Porta i kazao nam kako  je to momčad koja igra vrlo različito kod kuće i u gostima. Trebali smo promijeniti naš napad. To smo i učinili. Imali smo puno više prostora u napadačkoj trećini terena. U nastavku više nismo radili veliki pritisak, bili smo umorni nakon prvog dijela - rekao je Müller koji je sinoć zabio svoj šesti gol u Ligi prvaka ove sezone i s ukupno 27 golova postao najbolji njemački strijelac u tom natjecanju.

Njegov udarac za 4-0 u 36. minuti prilično je sretno ušao u mrežu i ide velikim djelom na dušu golmanu Porta, Brazilcu Fabianu, koji je jučer bio u očajnom izdanju.