Napoli razbio Sassuolo, san o Europi drži Tudora na životu

Lazio je na plus četiri ispred Verone s utakmicom više, dok je Roma dva boda ispred Lazija. Teoretski, Verona još može ugrabiti europska mjesta za iduću sezonu pa će gristi do samog kraja

Nogometaši Napolija u susretu su 35. kola Serie A na svom terenu deklasirali Sassuolo 6-1 (4-0) te se približili vodećem Milanu na četiri boda zaostatka.

POGLEDAJTE VIDEO:

Tudor slavi pobjedu protiv Juventusa 00:21

Napoli je furiozno krenuo u utakmicu te već nakon 20-ak minuta vodio 4-0, prva dva gola udarcima glavom postigli su Koulibaly (7) i Osimhen (15), a zatim su se u strijelce još ubilježili i Lozano (19) te Mertens (21).

Početkom drugog poluvremena Mertens (54) je svojim drugim golom povisio na 5-0, Rrahmani (80) je pred kraj dvoboja pogodio i za 6-0 prije na što je Lopez (87) spasio čast Sassuola.

Treći Napoli sada ima 70 bodova, četiri manje od vodećeg Milana koji će u nedjelju ugsotiti Fiorentinu, a dva manje od drugog Intera koji će u nedjelju gostovati kod Udinesea. Sassuolo je miran u sredini ljestvice, 10. sa 46 bodova.

Serie A - Napoli v U.S. Sassuolo

Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, ostvarila je još jednu pobjedu u ovom prvenstvu nadigravši na gostovanju Cagliari 2-1 (2-0). Gosti su u prvih 45 minuta poveli sa 2-0 preko Baraka (8) i Caprarija (44), da bi u nastavku Joao Pedro (57) iz sjajno izvedenog slobodnog udarca tek ublažio poraz sastava sa Sardinije.

Deveta Verona sada ima 52 boda, dok je Cagliari ostao 17. sa 28 bodova, tri više od 18. Salernitane i 19. Lazio je na plus četiri ispred Verone s utakmicom više, dok je Roma dva boda ispred Lazija. Teoretski, Verona još može ugrabiti europska mjesta za iduću sezonu pa će gristi do samog kraja.

italian soccer Serie A match - Hellas Verona vs UC Sampdoria

Marko Rog odigrao je drugo poluvrijeme za Cagliari, dok je Boško Šutalo ušao u igru za Veronu u 73. minuti.