Komentari 23

Napoli razbio Romu te izborio finale kupa, Maradona slavio...

1

Napoli je s 3-0 bio bolji od Rome u uzvratnoj utakmici polufinala kupa. Utakmicu u Napulju došao je pogledati i legendarni Maradona koji je slavio svaki gol Napolija...

Nogometaši Napolija izborili su finale talijanskog nogometnog kupa pobjedom protiv Rome u uzvratnoj utakmici. Nakon 3-2 poraza u prvom susretu u Rimu, Napoli je na svom travnjaku bio uvjerljiv s 3-0.

Utakmicu je došao pogledati legendarni Argentinac Diego Armando Maradona koji je euforično slavio svaki gol Napolija. Navijači domaćih dočekali su Maradonu ispred stadiona te mu skandirali.

Jose Callejon zabio je za 1-0 u 33. minuti utakmice. Tek što je počeo drugi dio, Gonzalo Higuain zatresao je mrežu za 2-0 da bi Jorginho u 51. minuti postavio konačnih 3-0. Blijeda utakmica Rome koja je posljednjih 11 minuta igrala s igračem manje zbog isključenja Kevina Strootmana.

Tin Jedva nije nastupio na Romu kao ni Josip Radošević za Napoli. Finale kupa igra se u Rimu 3. svibnja. Napoli se za naslov bori protiv Fiorentine koja je jučer dobila Udinese 2-0. U prvom susretu Udinese je slavilo 2-1.