Komentari 22

Navijač uletio na teren, izgrlio igrača i zabio slobodni udarac!

1

Do službene potvrde naslova Budućnost je dijelilo nekoliko minuta, no dvojica navijača odlučila su ukrasti šou. Palili su baklje, grlili igrače i zabili iz slobodnjaka

Nevjerojatno lude scene dolaze s utakmice posljednjeg kola crnogorske lige održanog u četvrtak u kojem je momčad Budućnosti službeno potvrdila naslov prvaka.

No umjesto uobičajenog slavlja navijači slavljeničke momčadi pobrinuli su se da ono ostane u njihovom pamćenju zauvijek. Utakmice 33. kola protiv Lovćena posebno će se sjećati dvojica odvažnih navijača Budućnosti koju su odlučili ukrasti šou igračima u posljednjim minutama utakmice.

Iako je podgorička momčad bila pred porazom (0-1), to nije zasmetalo dvojicu navijača koji su u 102. minuti utakmice uletjeli u teren i doveli susret na rub regularnosti. Prvo je jedan navijač uletio na travnjak i zapalio baklju kojom je mahao trčeći oko igrača svoje momčadi.

No kad je osiguranje mislilo da su se jednog 'padobranca' riješili pojavio se drugi koji je uspio pobjeći ne odveć zainteresiranim zaštitarima nakon čega je u naručje uzeo igrača Mitara Pekovića te ga izgrlio. Nakon što ga je pustio naganjao je drugog igrača. Kad je to obavio izveo je slobodni udarac i na oduševljenje je svojih navijačkih kolega - zabio!

Zabivši u posljednjim sekundama utakmice fanatični navijač je proslavio gol, sudac je označio kraj, a ono pravo, službeno slavlje moglo je početi.