Komentari 122

Neočekivani kiks: Realu samo remi protiv fenjeraša Almerije!

1

Nogometaši Reala na gostovanju kod Almerije su vjerojatno izgubili bitku za naslov prvaka. Madrižani su igrali 1-1 kod momčadi koja 'šakom i kapom' 'poklanja' bodove

Moguće presudna dva boda u utrci za naslov prvaka izgubili su nogometaši Real Madrida na gostovanju kod Almerije u dvoboju 19. kola španjolskog prvenstva. Posljednjeplasirana momčad Primere, koja također ima najlošiji učinak pred svojom publikom među svim prvoligašima (0 pobjeda, 6 remija, 3 poraza), odigrala je s pretendentom na naslov 1-1.

Domaći su čak i poveli golom Ulloe u 60. minuti, a nakon sjajnog prodora Piattija. Madriđani su izjednačili preko Granera u 77. minuti, nakon lijepo gurnute lopte Karima Benzeme.Priliku donijeti sva tri boda Mourinhovu sastavu imao je Cristiano Ronaldo, ali je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade uzdrmao gredu iz slobodnog udarca.

Realu je ovo bio treći ovosezonski remi u Primeri. Barceloninom pobjedom protiv Malage, u dvoboju koji se trenutačno igra, Madriđani će pasti na četiri boda zaostatka za Kataloncima.

U prvoj nedjeljnoj utakmici Valencija je pogocima španjolskog reprezentativca Pabla Hernandeza i Francuza Jeremyja Mathieua pobijedila Deportivo na Mestalli 2-0. Sastavu iz La Coruñe to je bio treći poraz u osam posljednjih dana.

Barcelona pobjedom nad Malagom Realu pobjegla na četiri boda prednosti

Nogometaši Barcelone deklasirali su Malagu 4-1 u posljednjem dvoboju 19. kola španjolskog prvenstva. Ono najbitnije, prvi su se put ove sezone od Reala odlijepili na četiri boda.

Protiv Malage najubojitiji je domaći igrač bio David Villa, koji je s nova dva pogotka došao do brojke 14 ovosezonskih prvenstvenih pogodaka. Na trećem je mjestu ljestvice iza Ronalda (22) i Messija (18), koji se ovaj put nije upisao među strijelce. Jednom je asistirao.

Barcelona je inače totalno dominirala utakmicom igranom na Nou Campu te je uvjerljivo najbolji nogometaš gostiju na tranjaku bio golman Sergio Asenjo.

Zbog ozljede je dvoboj u 27. minuti utakmice napustio desni bočni branič domaće momčad Dani Alves zbog lakše ozljede lože.