Nerlinger: Ma nitko ne ide iz Bayerna, pa tako ni Ivica Olić

Sportski direktor minhenskog Bayerna Christian Nerlinger izjavio je da iz Bayerna ove zime neće otići nitko te da će bavarski klub imati istu momčad i na proljeće...

Činjenica da ima nezadovoljnih igrača savim je uobičajena. No da naši igrači žele otići? To je za mene nova informacija. Nitko od mene nije zatražio odlazak. Nemam informaciju da je takav zahtjev predan bilo kome drugome u klubu. Zbog toga pretpostavljam da ćemo sa sadašnjom momčadi, u koju inače imamo potpuno povjerenje, ući u proljetni dio sezone, rekao je sportski direktor minhenskog Bayerna Christian Nerlinger.

Na pitanje znači li to da za proljetni dio sezone računa i s Ivicom Olićem, Nerlinger je odgovorio kratko i jasno.

- Da!

Hrvatski je reprezentativac nedavno za Sport Bild izrazio želju da u siječanjskome prijelaznom roku napusti klub ukoliko mu trener Heynckes ne može zajamčiti barem pristojnu minutažu, jer želi u natjecateljskoj formi dočekati Euro u Poljskoj i Ukrajini. Zanimanje za njega pokazao je Felix Magath, trener Wolfsburga.

Komentari 7

Varaždin - Dinamo 0-1: Vidović izvukao 'modre', Dabro ih propustio šokirati u završnici
NOĆENJE NA VRHU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a mogao je to napraviti i ovaj put da je Dabro kaznio grešku Theophilea. Vidović je zabio pobjednički gol za samo 53 sekunde u drugom poluvremenu

Redar izbacio dječaka s terena, Ristovski ga preoteo! U loži poludjeli: 'Radio je svoj  posao'
NEPOTREBNA SCENA

Redar izbacio dječaka s terena, Ristovski ga preoteo! U loži poludjeli: 'Radio je svoj posao'

Pljesak je zamijenio zvižduke, a Ristovski se iskazao još jednom gestom, koju će dječak sigurno upamtiti. A na tribinama je predstojnik Zajecovog ureda ušao u žustru raspravu s direktorom Varaždina
VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.