Komentari 7

'Nesuđeni djevac' zabio je stoti gol u ligi pa oduševio - plesom!

5

Da nisam nogometaš, bio bih djevac, rekao je jednom prilikom duhoviti Peter. Svoj jubilarni stoti gol proslavio je popularnim 'robotom' čime je još jednom oduševio fanove

Karizmatični engleski napadač Peter Crouch (36) jučer je stigao do svog stotog gola u engleskom Premiershipu. Stoke je remizirao kod kuće protiv Evertona, a izjednačujući gol dao je visoki napadač čime je postao najstariji nogometaš koji je stigao do sto golova u elitnom engleskom nogometnom rangu.

Trebalo mu je za 15 godina i 419 odigranih utakmica. Zanimljivo, posljednjih je 20 godina igrao za deset različitih klubova.

- Da nisam nogometaš, bio bih djevac - rekao je jednom prilikom duhoviti Peter. Svoj jubilarni gol proslavio je popularnim 'robotom' čime je ponovno oduševio fanove.

Zadnje četiri utakmice zabio je po gol nakon što je prebrodio krizu od 21 utakmicu u kojoj nije pronašao način za poentirati u protivničku mrežu.