Komentari 6

Nice vratila prvo mjesto u ligi, poraz Santinijevih u Marseilleu

1

Monaco je tek dva dana bio lider francuskog prvenstva. Nice je u nedjeljnom derbiju svladala Saint-Étienne 1-0 i vratila se na tri boda viška ispred momčadi iz Kneževine

U posljednjem susretu 13. kola francuskog nogometnog prvenstva Nice je na gostovanju pobijedila St. Etienne 1-0 i vratila vodstvo na ljestvici. Gol odluke zabio je Eyserric u 63. minuti.

U ranije odigranom susretu Marseille je teškom mukom slomio Caen 1-0, a strijelac je bio Rolando u 81. minuti. Hrvatski napadač Ivan Santini nastupio je poraženu momčad do 75. minute.

Guingamp i Bordeaux odigrali su 1-1. Gosti su vodili 1-0 i imali kazneni udarac koji je u 78. minuti promašio Jeremy Menez. Kazna je stigla u sudačkoj nadoknadi kada je Jimmy Briand zabio za 1-1.