Komentari 66

SuperKrama zabio 'hat trick' i vodi Hoffenheim u Ligu prvaka

4

Hoffenheim je pobijedio Hannover 3-1. Sva tri gola za domaće zabio je Kramarić, a dva bi mogla konkurirati za najljepše golove kola, volej nakon kornera i lob s 18 metara. Hoffenheim je trenutno u Ligi prvaka

Kakva utakmica Andreja Kramarića!

Jedna od ključnih za Hoffenheim koji se bori za četvrto mjesto u Bundesligi i Ligu prvaka. Hoffenheim je u 32. kolu kod kuće dobio Hannover 3-1. Sva tri gola za domaće zabio je Andrej Kramarić, a dva bi mogla konkurirati za golove kola!

Hrvatski napadač za 1-0 zabio je nakon velike pogreške gostujuće obrane. Nije Krama imao težak zadatak pogoditi praznu mrežu s nekoliko metara u 16. minuti. Hannover je preko Karamana izjednačio u 24. minuti utakmice.

No Hoffenheim igra na Kramarićev pogon, novi gol za novo vodstvo u 50. minuti utakmice.I to kakav gol! Dočekao je loptu nakon kornera te pogodio iz voleja za 2-1.

Majstorija...

POGLEDAJTE GOLČINU

Pobjedu je potvrdio četiri minute prije kraja zabivši treći gol na utakmici. Opet je to bio fantastičan gol hrvatskog napadača. Primio je Kramarić dugu loptu i prebacio golmana gostiju s 18 metara. Njegov 12. gol sezone, ima i pet asistencija.

Velika pobjeda Hoffenheima koji dva kola prije kraja drži četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka s bodom više od Bayera, ali i utakmicom više i težim rasporedom.

Hoffenheim u sljedećem kolu ide u Stuttgart, a u zadnjem kolu igra kod kuće protiv dortmundske Borussije. Bayer u subotu igra doma sa Stuttgartom, potom ide u Bremen pa dočekuje Hannover u zadnjem kolu.