Komentari 49

Nije Maradona, ali je Diego: Gol o kojem priča cijela Europa...

7

Roma je pobjedila Viktoriju Plzen 4-1 u Europskoj ligi uz "hat-trick" Edina Džeke, ali potez utakmice, kola, a vjerojatno i godine napravio je Diego Perotti koji je treći gol na susretu zabio "rabonom"

U susretu 5. kola A skupine Europske lige United je doma pobijedio Feyenoord 4-0, dok je Roma u E skupini na Olimpicu dobila Viktoriju Plzen 4-1.

Golove za pobjedu 'crvenih vragova' koja ih je vratila u igru za prolaz, zabili su Wayne Rooney (35'), Juan Mata (69'), Zlatan Ibrahimović (75') i Linegard (90'+1').

Manchester United

U drugom dvoboju iz skupine A turski Fenerbahče je u Istanbulu pobijedio Zorju 2-0.  Fenerbače vodi na ljestvici sa 10 bodova, na drugom mjestu je ManU s devet bodova, Feyenoord ima sedam bodova, a Ukrajinci su na dnu s dva boda.

Gol i pol

Roma je u skupini E slavila protiv Viktorije Plzen 4-1 osiguravši prvo mjesto u skupini.  Trostruki strijelac za talijanski sastav bio je Džeko (12', 61', 89'), a gol o kojem će se još pričati zabio je Perotti deset minuta prije kraja.

U drugom susretu Astra Giurgiu je u Beču pobijedila Austriju 2-1. Austrija je od 65. minute igrala bez isključenog Grunwalda. Ognjen Vukojević nije nastupio za bečki sastav. Na ljestvici vodi Roma s 11 bodova, Astra ima 7, Austrija pet, a Viktoria tri.

U skupini F Genk je pobijedio Rapid 1-0 golom Karelisa u 11. minuti. Ivan Močinić nije nastupio za Rapid, dok je Matej Jelić ušao u 86. minuti. Pobjedu je ostvario i Athletic Bilbao koji je porazio Sassuolo 3-2. Na ljestvici vode Genk i Athletic sa po devet bodova, dok Rapid i Sassuolo imaju po pet bodova.