TEK U LISTOPADU
Nijemci odgodili početak sezone jer ne žele igrati bez navijača
Kolovoz i početak rukometne sezone ove godine u Njemačkoj neće biti slučaj. Makar nogometaši već igraju, kao i košarkaši, rukometaši ne žele počinjati bez publike, a što bi morali u tradicionalnom terminu.
Stvar je vrlo jasna, nema publike - nema zarade. A bez zarade nema ni financijske stabilnosti, što kod Nijemaca ne prolazi. Pa su sve odgodili do 3. listopada kada će, računaju, situacija još malo se primiriti i dopustiti navijačima povratak u dvoranu, odnosno popustiti zabrana koja traje do rujna.
Prvak Kiel i doprvak Flensburg u Düsseldorfu će biti uvertira za prvenstvenu sezonu derbijem u Superkupu, izvjesno ne 2. rujna kako je planirano, dok već 16. starta i Liga prvaka...