VIDEO Moro asistirao u pobjedi Bologne, Vlašiću poništen gol

Moro je bio uključen u prvom golu Bologne, dok je Nikola Vlašić zabio gol krajem prvog poluvremena koji je poništen zbog zaleđa asistenta. Njegov Torino do kraja utakmice nije uspio zabiti novi gol...

Hrvatski veznjak, bivši kapetan mlade reprezentacije Nikola Moro (24) bio je asistent za prvi gol Bologne u 2-1 (0-1) gostujućoj pobjedi protiv Udinesea u susretu 18. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Moro, koji je odigrao čitav susret za Bolognu, u 59. je minuti okomitom loptom uposlio Sansonea koji je preciznim udarcem s vrha kaznenog prostora poravnao na 1-1. Prethodno je Beto u 10. minuti doveo Udinese u prednost, da bi potpuni preokret osigurao Posch golom u 80. minuti.

italian soccer Serie A match - SSC Napoli vs Bologna FC

Bologna je s ova tri boda skočila na 11. mjesto sa 22 boda, tri manje od osmog Udinesea.

VIDEO ASISTENCIJE POGLEDAJTE OVDJE

Milan jedva do boda protiv Leccea, Napoli na plus devet!

Nikola Vlašić (25) odigrao je čitav susret za Torino, kojega s klupe vod Ivan Jurić, u neočekivanom 0-1 (0-0) domaćem porazu od Spezije. Jedini gol postigao je Nzola u 29. minuti iz kaznenog udarca.

Serie A - Atalanta v Torino

U završnici prvog poluvremena Vlašić je zatresao mrežu gostiju, ali je taj pogodak poništen zbog zaleđa asistenta Sanabije.