Komentari 2

Milan jedva do boda protiv Leccea, Napoli na plus devet!

Pobjednika nije bilo u susretu 18. kola talijanske Serie A između Leccea i Milana, ogled je završio 2-2.

Lecce je odigrao odlično prvo poluvrijeme nakon kojeg je vodio 2-0. Već u trećoj minuti grdno je pogriješila obrana Milana, a Theo Hernandez je postigao autogol, dok je u 23. Baschirotto potpuno šokirao Milan golom za 2-0 domaćina.

Serie A - Lecce v AC Milan

U nastavku se dotad blijedi Milan napokon razbudio te je prvo nakon odličnog udarca Rafaela Leaa smanjio na 1-2 u 58. minuti, dok je u 70. Calabria glavom, nakon također asistencije glavom Girouda, zabio za 2-2.

Do kraja utakmice obje su momčadi mogle zabiti treći pogodak i tako osvojiti preostala dva boda, no završilo je bez pobjednika. Milan je sada opet samostalno drugi na ljestvici, ali ima velikih devet bodova manje od vodećeg Napolija.

Kristijan Bistrović je ostao na klupi Leccea, koji je 12. na ljestvici, dok Ante Rebića nije bilo u sastavu Milana.

Makar su ponudili neuvjerljivu partiju nogometaši Intera su osvojili tri domaća boda, u ogledu 18. kola talijanske Serie A svladali su Veronu 1-0.

Utakmica je odlučena već u trećoj minuti kada je jedini strijelac bio Argentinac Lautaro Martinez. Do kraja poluvremena Inter je imao još dvije-tri solidne šanse koje nisu pretvorene u pogodak, dok se u nastavku igralo u vrlo sporom ritmu. Inter nije želio, a Verona nije imala kvalitetu prijetiti te je sve završilo minimalnim domaćim slavljem 1-0.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović nije bio u kadru Intera koji se na ljestvici bodovno izjednačio s trećim Juventusom. Verona je i dalje u opasnoj zoni, na 18. mjestu.