Komentari 25

United izgubio od 'davljenika', West Ham se vratio od 0-2...

6

U 26. kolu Premiershipa Sunderland, koji se bori za opstanak, pobijedio kod kuće Manchester United 2-1, dok je Bilićev West Ham protiv Norwicha odigrao 2-2

Sunderland je odlično krenuo i već u 3. minuti Wahbi Khazri je matirao De Geu. Domaćini su u 27. minuti oštećeni za očiti penal nakon što je veznjak Uniteda Schneiderlin igrao rukom u šesnaestercu.

United je do izjednačenja stigao u 39. minuti pogotkom Anthonyja Martiala. Iako je vratar David De Gea u par navrata odličnim obranama sačuvao svoju mrežu, u 82. minuti postao je tragičar, jer je zbog njegove loše reakcije Sunderland stigao do pobjede. Van Gaal je nakon ovog poraza korak bliže otkazu.

- Očajno smo trebali bodove i to je svima bilo jasno. Ovo je razočaravajuće. Ovakve utakmice jednostavno moramo dobivati. Liga prvaka nam je sad jako daleko. Moguće je izboriti mjesto među četiri najbolje momčadi, ali bit će jako teško - rekao je Louis van Gaal.

Bilić gubio 2-0 do 74. minute

Bilićev West Ham gubio je protiv Norwicha 0-2 golovima Roberta Bradyja (54) i  Wesleyja Hoolahana (65), ali je u zadnjih petnaestak minuta došao do poravnanja, i to u razmaku od dvije minute, a strijelci su bili Dimitri Payet (74) i Mark Noble (76).

Nikice Jelavića nije bilo u sastavu "čekičara".

"Sveci" nastavljaju marširati, u gostima su dobili Swansea 1-0 golom Shanea Longa u 69. minuti. I tako Southampton ima niz od pet pobjeda i jednog remija, i to  bez primljenog gola.

"Petarda" Chelseaja

Chelsea je  u svojoj najboljoj utakmici ove sezone upisao najuvjerljiviju pobjedu, svladavši na domaćem terenu Newcastle sa 5-1.

Za Chelsea dva je gola zabio Pedro, a po jedan su dodali Diego Costa, Willian i Bertrand Traore. Utješni gol za Newcastle postigao je Andros Townsend u 90. minuti.