Komentari 32

Očajan početak nekoć slavnog kluba: Liverpool je predzadnji

1

U posljednjoj utakmici subotnjeg dijela 4. kola engleske nogometne lige Sunderland i Liverpool remizirali su odigravši na Stadionu Svjetla 1-1. 'Redsi' imaju samo 2 boda

U susretu u kojem je u potpunosti dominirao Liverpool slobodno možemo reći da je Sunderland "iščupao" bod, iako je Luis Suarez izjednačio za "redse" 20 minuta prije kraja. Liverpool je imao 65 posto posjeda lopte u svojim nogama i čak 18 udaraca prema suparničkim vratima, dok je domaćin samo tri puta prijetio i to tek jednom u okvir! Nepotrebno je reći da je taj jedan udarac Stevena Fletchera u 29. minuti prvog dijela bio dovoljan za bod.

U nastavku je momčad Brendana Rodgersa pritiskala i pritiskala, ali do gola nije mogla sve do spomenute 71. minute kada je nakon "flipera" lopta došla do Urugvajca Suareza koji iz neposredne blizine pogađa praktički praznu mrežu.

Unatoč puno boljoj igri nego u prva tri kola nove sezone, momčad Liverpoola i dalje ne zna za pobjedu. Nakon četiri utakmice ima svega dva boda (dva remija). Sunderland je pak odigrao i treći remi ove sezone (ima utakmicu manje od ostalih). Prije Liverpoola remizirali su s Arsenalom i Swanseajem.