Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Budimir javno i ponosno ističe da mu je katolička vjera najvažniji životni oslonac.Odrastao je u tradicionalnoj obitelji
bosanskih katolika, a kroz sve teške životne trenutke — od izbjeglištva u djetinjstvu do ranog gubitka oca — vjera mu je pružala snagu i usmjerenje.Ključni aspekti njegove vjereOdlazak na svetu misu: Budimir ne propušta nedjeljnu misu, čak ni kada je na gostovanjima s klubom. Uvijek u blizini hotela potraži najbližu crkvu.Obiteljske vrijednosti: Svoju vjeru živi u obitelji sa suprugom Monikom, a sinovima je dao tradicionalna i biblijska imena (poput sina Tome), čime dodatno svjedoči svoje kršćanske vrijednosti.Zahvalnost na terenu: Svaki svoj uspjeh, gol i sportsko postignuće redovito posvećuje Bogu i obitelji, naglašavajući da mu vjera pomaže ostati skroman i fokusiran.Javno svjedočenje: Otvoreno govori o vjerskim
Prikaži još ↓
ca
cameleon88
22:05
Uređivanje komentaraOdustani
Ponosni smo na naseg Bubimira i Kolindu
MahIzeit
20:06
Uređivanje komentaraOdustani
I slijepa kokoš nekad ubode😀
Sp
Springflowers2
20:08
Uređivanje komentaraOdustani
Bez uvrede..."izbjeglice" se dobro okorostile...već prije 35 godina
A1
ALFA 119
21:49
Uređivanje komentaraOdustani
Što je bježa od saveznika pa ne bi mu oni ništa to je pitom narod😄
ukrudba
20:36
Uređivanje komentaraOdustani
To je jedan fenomenalan dečko..Potpuno nekonvencionalan momak, sa ogromnim otklonom od onog klasičnog stereotipa klasičnog nogometaša koji krasi veliku većinu t
ih istih a današnjih.Neodoljivo me podsjeća na Dadu Pršu.
Prikaži još ↓
NEPRILAGOĐEN
22:00
Uređivanje komentaraOdustani
Nisam ni sumnjal da nije Dalićev rođo..Lik je prosječan napadač i niš više..
za
zabijanjedojaja
20:35
Uređivanje komentaraOdustani
Gana će nam pokazak kako se igra agresivan i trkački nogomet. Rvacka gerijatrija će samo zujat po terenu i igrači će se derati jedni na druge tko je trebao pokr
iti koga.
Prikaži još ↓
Re
RedDoor
20:27
Uređivanje komentaraOdustani
Čovjek je trebao igrati prvu ili on ili Matanović i pokrivali bi prvu stativu kod engleskih kornera, jer mi nismo velesila kao 2018. i onda idemo igrati pressin
g i nadtrčavati se s njima, s četvrtom reprezentacijom svijeta, umjesto čvrste defanzive. I tko zna kako bi sad izgledala tablica. Prva utakmica je bila puno bolja i tu taktiku igra Modrić u Milanu i imaš više Perišića naprijed, to bi trebao biti trag za dalje i to je bila izgleda Dalićeva ideja. Dalić malo previše sluša okolo izgleda neke.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .