Komentari 31

Olić se uz ovacije oprostio od HSV-a: Odigrao zadnji susret

1

U posljednjoj prvenstvenoj utakmici pred domaćom publikom HSV je izgubio od Wolfsburga 1-0, a Olić je dobio priliku zaigrati od 64. minute. Navijači su njegov ulazak popratili ovacijama

Bivši hrvatski reprezentativac Ivica Olić oprostio se od HSV-a. Olić tako napušta njemački klub nakon godinu i pol dana otkad se vratio i bez ijedne minute odigrane ove sezone.

Pa ipak, bivši igrač Dinama, Bayerna, Wolfsburga i HSV-a dobio je priliku oprostiti se od svojih navijača. U posljednjoj prvenstvenoj utakmici pred domaćom publikom HSV je izgubio od Wolfsburga 1-0, a Olić je dobio priliku zaigrati od 64. minute. Navijači su njegov ulazak u igru popratili ovacijama.

- Ovdje sam odigrao svoju prvu bundesligašku utakmicu. San mi je bio da odigram i posljednju - rekao je Olić nakon svoje posljednje utakmice u dresu HSV-a, koji je dobio gromoglasan pljesak cijelog stadiona Volkspark.

Druga mu je ovo epizoda u HSV-u. Prvi put je igrao od 2007. do 2009., da bi se vratio u siječnju 2015. Cilj je bio jasan - pomoći HSV-u u borbi za ostanak u ligi. U tome je uspio, odradio još godinu dana ugovora i sada odlazi u novu avanturu.

Za HSV je odigrao 142 utakmice i zabio 52 gola.