Komentari 236

Ljepotica u Koprivnici: Slaven dvaput vodio, Osijek se vraćao

Domaćin je dvaput vodio u 28. kolu 1.HNL protiv Osijeka koji se bori za titulu, ali nije uspio do sva tri boda. Za Slaven su zabijali Bogojević i Knöll, a za Osijek Žaper i Kleinheisler

Nogometaši Slavena Belupa i Osijeka u susretu su 28. kola Prve HNL u Koprivnici igrali 2-2 (1-1).

Slaven Belupo je dva puta vodio golovima Bogojevića (36') i Knolla (52'), no Osijek se uspijevao vraćati preko Žapera (45+1') i Kleinheislera (71').

Koprivnica: NK Slaven Belupo i NK Osijek u 28. kolu Prve HNL

Domaće je u prednost od 1-0 u 36. minuti doveo kapetan Bogojević koji se nakon lijepog dvostrukog proigravanja s Knollom na sredini igrališta sjurio po desnom krilu i zatim sa sedam-osam metara jakim udarcem pogodio suprotni kut nemoćnog Ivušića.

VIDEO Akcija protiv Slavena bila je uvježbana: 'Bit će toga još...'

Osijek je uspio poravnati na 1-1 na samom isteku prvog poluvremena. Žaper je prihvatio loptu u desnom kutu domaćeg kaznenog prostora, izborio se za prostor za udarac i zatim prizemnim šutom pogodio bliži kut.

Početkom nastavka Slaven Belupo je stigao do nove prednosti, Glavčić je u 52. minuti uputio odličan ubačaj na glavu Krstanovića koji je spustio loptu na udarac Knollu koji sa osam metara nije mogao promašiti.

U 13 HNL godina od 106 golova, Krstanović Osijeku zabio - jedan

Novo poravnanje osigurao je Kleinheisler koji je u 71. minuti prihvatio loptu na rubu kaznenog prostora, potom u solo-prodoru nanizao tri suparnička igrača prije no što je zatresao mrežu.

Ovim bodom Osijek je barem nakratko preuzeo vrh ljestvice sa 62 boda, jednim više uz dvije utakmice više od drugog Dinama koji od 19.10 sati igra protiv Lokomotive, dok je Slaven Belupo stigao na šesto mjesto sa 26 bodova, koliko ima i sedmi Šibenik.

Škorić je najbolji hrvatski stoper HNL-a! Miereza ćemo platiti 2,5 milijuna eura, puno je to, ali...
90+'

KRAAAJ u Koprivnici. Utakmica je završila bez pobjednika, a prema prikazanoj igri, možemo reći da je to bio i najpošteniji ishod.

90+

Ajmeeeee. Lulić promašio nevjerojatnu prilku u sudačkoj nadoknadi za tri boda Slavena, ali ništa

90'

- Osijek ima veću šansu postati prvak nego Dinamo, rekao bih 51:49 posto - rekao je Slavenov trener Tomislav Stipić uoči utakmice.

No, upravo bi njegova momčad mogla pomrsiti Bjeličine planove.

82'

Uhhh, kakav top Pere 'bombardera', ali zatresao je mrežu s vanjske strane.

79'

Evo prvog pokušaja Krstanovića na današnjoj utakmici, ali njegov udarac glavom odlazi pokraj gola.