Osijek odigrao dvije utakmice u jednom danu i slavio u obje...

Bile su ovo posljednje pripremne utakmice Osijeka koji nastavak prvoligaške sezone dočekuje kao treća momčad na ljestvici. Prvu utakmicu Osijek će odigrati 21. siječnja protiv Rijeke

Nove dvije prijateljske utakmice u jednom danu, na pripremama u Umagu, odradili su nogometaši Osijeka koji su upisali pobjede u oba susreta.

Svi smo jedna obitelj 01:33

U prvom je na papiru druga momčad Osijeka pobijedila srpskog prvoligaša Javor 2-1. Nakon prvog dijela Javor je vodio golom Gigića, no Osječani su rezultat okrenuli u nastavku. Prvo je Bakić u 69. pogodio s bijele točke za 1-1, dok je u samoj završnici, u 85. minuti, Omerović pogodio za pobjedu Osijeka.

U drugom ogledu Osijek je s minimalnih 1-0 bio bolji od mađarskog prvoligaša MOL Fehervar. Jedini pogodak postigao je Argentinac Ramon Mierez u 76. minuti.

Šibenik i Osijek sastali se u u 17. kolu SuperSport HNL-a

Bile su ovo posljednje pripremne utakmice Osijeka koji nastavak prvoligaške sezone dočekuje kao treća momčad na ljestvici. Prvu utakmicu Osijek će odigrati 21. siječnja, domaći ogled 18. kola HNL-a protiv Rijeke.